Ministarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine Srbije potpisalo je sa 14 predstavnika reciklažne industrije ugovore o isplati oko dve milijarde dinara za prerađeni otpad u prošloj godini.
Vlada Srbije je obezbedila 1,9 milijardi dinara za isplatu svih preostalih dugovanja reciklerima za prerađeni otpad u 2014. godini, izjavila je ministarka poljoprivrede i zaštite životne sredine Snežana Bogosavljević Bošković.