Ministarstvo i poljoprivrednici potpisali sporazum: Dodatni podsticaji za proizvođače
Ministarstvo poljoprivrede saopštilo je danas da je sa više udruženja poljoprivrednika potpisan sporazum o saradnji kojim je usaglašeno da će ministarstvo isplatiti dodatnih 10.000 dinara svima koji su ostvarili pravo na osnovne podsticaje u biljnoj proizvodnji u 2024. godini, u roku od 30 dana, računajući od dana potpisivanja tog sporazuma


